Статьи

Інновації, тренди та кращі HR-рішення роботодавців 2017

Інновації, тренди та кращі HR-рішення роботодавців 2017

05 грудня у Києві українські роботодавці зберуться на Підсумкову конференцію та урочисту церемонію нагородження – «ПРЕМІЯ HR-БРЕНД Україна 2017» . Організатор Премії – компанія HeadHunter Україна . Ось уже шість років поспіль «Премія HR-бренд Україна» допомагає вирішити найскладніші завдання та знайти нові ідеї для формування HR-стратегій компаній на прикладі інноваційних проектів, які були успішно реалізовані в Україні.

На Підсумковій конференції «Премії HR-бренд Україна 2017» будуть представлені 42 проекти компаній-номінантів у форматі «бізнес-запит – рішення – результат». Це майже вдвічі більше, ніж минулого року, що тільки стверджує попит на обмін досвідом і публічну розмову про спільні проблеми та дієві способи їх розв’язання. Також показовим є факт, що серед номінантів 2017-го року близько третини компаній беруть участь у конкурсі не вперше. Зокрема, переможці минулого року: ПАТ «Теремно Хліб», SoftServe, Національний Банк України, АХА страхування.

В числі дебютантів цього року: Wargaming Group Ltd., lifecell, Deloitte Україна, Synevo Україна, L’Oreal Україна. Вперше зголошуються на здобуття звання кращого роботодавця представники юридичного сектору. Отже, бачимо, що робота з брендом роботодавця стає стратегічним завданням бізнесу, незалежно від капіталу, розмірів компанії та інвестицій.

У програмі конференції:

  • дискусії перших осіб бізнесу про відповідальне лідерство
  • 40+ практичних кейсів від номінантів Премії
  • 4 секції: «Трансформація бізнесу: Digital-технології та інновації», «Корпоративна культура, залученість, бізнес-результат», «HR-брендинг у епоху digital», «Генокод компанії та галузі»
  • огляд дослідження «Рейтинг роботодавців України 2017»
  • HR-lab: сервіси та послуги для успішного HR
  • урочиста церемонія нагородження переможців «Премії HR-бренд Україна 2017»

Нагадаємо, що за шість років в проекті «Премія HR-бренд Україна» взяли участь більше 180 компаній, було розглянуто більше 220 бізнес-кейсів. Отож зустріч 5 грудня – продовження корисної традиції підводити підсумки року у колі Премії та дізнаватися, на що були спрямовані зусилля кращих роботодавців України щодо залучення талантів, побудови бренду, утримання та мотивації працівників. І таким чином, формувати ту професійну дійсність, в якій можна буде зробити наступний рік – щедрим.

Програма та реєстрація

Чекаємо вас 05 грудня 2017 року в КВЦ «Парковий». Буде натхненно!

Вакансии дня

Комментарии